M4GSEMINARSInstruktorzy

Kolektyw M4G SEMINARS to specjaliści z najlepszych firm w Polsce. Staramy się przekazywać wiedzę zdobytą w pracy zawodowej, tak aby uczestnik szkolenia wiedział jak wygląda proces tworzenia modeli oraz renderów w profesjonalnym pipelinie.

BIO

Wojciech Magierski – znany również jako m4gik, założyciel kolektywu M4G SEMINARS, na codzień pracuje jako Art Lead w studiu produkcyjnym Juice. W komercyjnych projektach odpowiedzialny jest za kierunek artystyczny i workflow pracy działu Art.

Wygłasza prelekcje z dziedziny sztuki cyfrowej oraz prowadzi szkolenia z modelowania 3d i postprodukcji na uczelniach i największych festiwalach graficznych w Polsce.

Na początku kariery zawodowej osiągnął m.in. dwa znaczące sukcesy – jego projekty zostały zamieszczone na okładkach magazynów Advanced Photoshop w Wielkiej Brytanii
oraz Computer Arts w Polsce.

Jest trenerem oraz szkoleniowcem w dziedzine grafiki komputerowej, rzeźby 3D oraz postprodukcji.

Marcin Kłusek – obecny jest w braży CG od około 10ciu lat. Na początku pracując jako general/fx i tworząc efekty do reklam powoli przechodził na futrzaną stronę mocy. Bardzo mocno związany z firmą Panoptiqm a obecnie pracujący w Platige Image gdzie na codzień pełni rolę grooming artist. Miał okazję pracować przy cinematikach do ForHonor oraz Metro. Żyje CGI i z CGI … 🙂 . Prócz pracy lubi pograć w piłkę

Marcin poprowadzi warsztaty FUR IN PRODUCTION z groomingu/czesania/tworzenia futra, gdzie pokaże wam ten proces od podstaw, oraz podzieli się z wami doświadczeniami w tym zakresie.

Jakub Madeła – Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na wydziale Sztuki Nowych Mediów. W 2013 roku podjął stanowisko Artysty Technicznego w warszawskim studiu CD PROJEKT RED i obecnie pełni funkcję Dyrektora Technicznego Postaci przy grze Cyberpunk 2077. Na co dzień współpracuje z wieloma działami tworząc szkielety, rigi, elementy symulacyjne, a także narzędzia i systemy animacyjne. Na swoim koncie ma już kilka wydanych tytułów, jednak najbardziej dumny jest ze swojej pracy przy grze „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.
Jakub prowadzi warsztaty 3D MODELS FOR GAMES na których pokazuje jak powinien wyglądać model, aby trafił do silnika gry.

Jerzy Galus – z wykształcenia architekt, z zamiłowania grafik, 12 lat doświadczenia w branży. Od 4 lat właściciel studia VIZ.ART zajmującego się wizualizacjami architektonicznymi oraz projektowaniem. Podczas kariery zawodowej miał okazję współpracować i opracowywać około 200 projektów, komercyjnych i prywatnych.

Jego prace zostały wyróżnione bądź docenione przez: Behance, Corona Renderer, czy All of Architecture. Oprócz tego warto wspomnieć o publikacjach w mediach i prasie branżowej takich jak Nowoczesna Stodoła, Architektura Wnętrz oraz WhiteMAD.

Mirosław Gołofit – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby. Na co dzień pracuje w firmie Picture Wizards jako 3D Artist, modeluje postaci ludzi i zwierząt. Bardzo precyzyjnie dobiera proporcje i dba o anatomie człowieka podczas modelowania. Człowiek dwóch światów: rzeźby tradycyjnej i grafiki 3D. Jego rzeźby znajdziemy w przestrzeniach wielkich miast, a jego modele w cinematikach ( Tom Clancy’s The Division 2), reklamach i filmach. Wiedza z zakresu rzeźbiarstwa jest nieoceniona podczas cyfrowego modelowania dlatego Mirek poprowadzi warsztaty SCULPTING ANATOMY, gdzie pokaże Wam najistotniejsze szczegóły, dzięki którym Wasze modele wejdą na wyższy level.

Sławomir Micek – ukończył Studia – Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, Wydział Wzornictwa Przemysłowego, dyplom w 1980 r. Od 1980 roku mieszka i tworzy w Kielcach. Członek Związku Artystów Rzeźbiarzy. Własna pracownia i galeria rzeźby – Kielce. Specjalizuje się w rzeźbie realizowanej w brązie i marmurze.
Tworzy kompozycje w dużej skali do wnętrz architektonicznych oraz sytuacji plenerowych, jak również rzeźby kameralne. Aktywnie uczestniczy w życiu kieleckiego środowiska plastycznego. Ma na swoim koncie wiele realizacji na rzecz miasta w postaci rzeźb plenerowych, tablic i płaskorzeźb pamiątkowych oraz statuetek i medali okolicznościowych. Bierze udział w licznych konkursach i wystawach. Przekazując swoje prace wspiera liczne aukcje charytatywne.

Terminarz

Zbrush

Czerwiec 28 - 29 - 30
Sierpień  23 - 24 - 25
Listopad 15 - 16 - 17

FUR IN PRODUCTION

Maj 25 - 26
Sierpień 10 - 11

ZimaSyh2019

Październik 12 - 13 / 26 - 27
Listopad 9 - 10 / 23 - 24
Grudzień 7 - 8 / 21 - 22

3d modelsfor games

Marzec 30 - 31
Czerwiec 8 - 9
Sierpień-Wrzesień 31 - 1
Listopad 2 - 3

Complex One

Październik 18 - 19 - 20

VisualMasterclass

Październik 18 - 19 - 20
Grudzień 13 - 14 - 15

SCULPTING ANATOMY

Lipiec 12 - 13 - 14
Wrzesień 20 - 21 - 22
Masz Pytania?

All rights reserved © 2018-2019 Kraków - m4gseminars.pl